Ružomberok   /   Návštevník mesta   /   Vlkolínec     Facebook
Kultúrny dom Andreja Hlinku
Pripravujeme
';

Tím KDAH

Správa

Správa:Ing. Svetlana Ťupeková
Ing. Svetlana Ťupeková, zást. r., personalistika, mzdy
tel.: 044 431 36 05, 0915 838 883
e-mail: tupekova@kdah.sk
Správa: Martina Camberová
Martina Camberová, sekretariát, programy
tel.: 044 431 36 01, 0908 919 834
e-mail: camberova@kdah.sk

Programy, prenájmy, zmluvy

Programy, prenájmy, zmluvy:Dagmar Zachová
Dagmar Zachová, vedúca programového oddelenia
tel.: 044 431 36 03, 0905 603 429
e-mail: zachova@kdah.sk


Kino Kultúra

Kino Kultúra:Zuzana Bakošová
Zuzana Bakošová, vedúca kina
tel.: 044 431 36 08, 0915 828 882 
e-mail: kino-rk@kdah.sk
pokladňa kino: 044 431 36 36
Kino Kultúra:Robert Maslo
Róbert Maslo, projekcia, technik - kino
tel.: 0907 845 243
e-mail: Robert.Maslo@kdah.sk

Mestská televízia

Mestská televízia:Mgr. Peter Kravčák, PhD ...
Mgr. Peter Kravčák, PhD., redaktor MTR
tel.: 0918 813 185
e-mail: peter@mtr.sk
web: www.mtr.sk
Mestská televízia: Mgr. Katka Števčeková
Mgr. Katka Števčeková, redaktorka MTR
tel.: 0907 796 633
e-mail: katka@mtr.sk
web: www.mtr.sk
Mestská televízia:Zdenko Keyzlar
Zdenko Keyzlar, grafika, inzercia, reklama, infotext
tel.: 044 431 36 22, 0908 191 972
e-mail: zdenko@mtr.sk
Mestská televízia: Ing. Roman Šimalčík
Ing. Roman Šimalčík, kamera a strih
tel.: 0915 345 900
e-mail: roman@mtr.sk
web: www.mtr.sk

Ružomberský hlas

Ružomberský hlas:Mgr. Michal Domenik
Mgr. Michal Domenik, šéfredaktor
tel.: 044 431 36 13, 0907 915 380
e-mail: domenik@rkhlas.sk
web: www.rkhlas.sk
Ružomberský hlas:Ing. Ján Sokolský
Ing. Ján Sokolský, redaktor
tel.: 044 431 36 13, 0918 344 358
e-mail: sokolsky@rkhlas.sk
Ružomberský hlas:Mgr. Michaela Milá
Mgr. Michaela Milá, redaktorka
tel.: 044 431 36 13, 0905 849 453
e-mail: mila@rkhlas.sk

Informačné centrum

Informačné centrum:Milan Kolčák
Milan Kolčák, vedúci IC
tel.: 044 432 10 96, 0915 935 941
e-mail: info@ruzomberok.eu, info@ruzomberok.sk
web: www.ruzomberok.sk
Informačné centrum: Monika Pátereková
Monika Pátereková
tel.: 044 431 36 11,
e-mail: info@ruzomberok.eu, info@ruzomberok.sk
web: www.ruzomberok.sk
Informačné centrum:Ján Benčík
Ján Benčík
tel.: 044 431 36 11,
e-mail: info@ruzomberok.eu, info@ruzomberok.sk
web: www.ruzomberok.sk

Informačný systém

Informačný systém:Milan Števko
Milan Števko, infosystém
tel.: 0905 351 599
e-mail: stevko@kdah.sk

Správa budov

Správa budov:Jozef Maslo
Jozef Maslo, správa VD, technik, technik MTR
tel.: 044 431 36 02, 0915 848 884
e-mail: technik@kdah.sk
Správa budov:Stanislav Bradiak
Stanislav Bradiak, správa pobočiek, telocvičňa, výlep plagátov
tel.: 0918 344 359
e-mail: bradiak@kdah.sk