Ružomberok   /   Návštevník mesta   /   Vlkolínec     Facebook
Kultúrny dom Andreja Hlinku
Pripravujeme
';

KUBO

KUBO
Čas: 12. 06. 2018, 19:00 hod.
Miesto: Športová hala Koniareň v Ružomberku
Vstupné: 28,00€ / 25,00€ / 23,00€ / 20,00€
Nové česko - slovenské muzikálové spracovanie divadelnej hry Jozefa Hollého je oslavou slovenského folklóru a slovenských tradícií, a vzdanie holdu velikánovi slovenskej filmovej a divadelnej scény - Jozefovi Krónerovi.

Toto živé, energické a zábavné predstavenie vtiahne divákov do deja, ktorý dôverne poznajú a obohatí ho o prvky moderného hudobno - tanečného divadla.

Kubo je nepochybne jednou z filmových a divadelných klasík, ktorú pozná snáď každý správny Slovák. Je plný čarovných momentov, ktoré postupom času zľudoveli a prenášajú sa z generácie na generáciu.

Muzikál Kubo je verný pôvodnému divadelnému spracovaniu, ale súčasne preberá to najlepšie z legendárneho filmu. Pod taktovkou Alberta Vlka je celé predstavenie okorenené originálnymi piesňami Simy Martausovej, aranžmánmi Petra Uličného a energickou choreografiou Martina Urbana...

Účinkujú: Karol Čálik, Juraj Bača, Adelka Mojžišová, Silvia Holečková, Lucia Vráblicová, Marta  Potančoková, Peter Brajerčík, Judita Hansman, Janko Jackuliak, Katka Ivanková, Zdeněk Klusák, Peter Trník, Róbert Urban, Mária Breiner, Tomáš Palonder, profesionálni tanečníci, Anička a Martin Dudášovci, sólisti Lúčnice...
Réžia: Albert Vlk
Scenár:
Tomáš Dušička
Hudba: Sima Martausová, Peter Uličný
Kostýmy: Adriena Adamíková
Choreografia: Martin Urban

Podujatie je súčasťou Dní mesta Ružomberok 2018.

Lístky si môžete v predpredaji zakúpiť v Informačnom centre Ružomberok.


Zverejnilo Informačné centrum Ružomberok