Ružomberok   /   Návštevník mesta   /   Vlkolínec     Facebook
Kultúrny dom Andreja Hlinku
Pripravujeme
';

SILNÉ REČI

SILNÉ REČI
Čas: 02. 05. 2017, 19:00 hod.
Miesto: Kino Kultúra v Ružomberku
Vstupné: 11,00€
Stand-up comedy Silné reči po prvýkrát v Ružomberku.

Účinkujú: Ján Gordulič, Jakub Gulík, Michael Szatmary, Simona

Silné reči: Hovorí sa, že keď rozbijete zrkadlo, budete mať 7 rokov nešťastia. Nám sa ho pred siedmimi rokmi podarilo opraviť a do ôsmej sezóny ideme ešte silnejší ako kedykoľvek predtým.

V Kine Kultúra Ružomberok vystúpia títo komici:

Ján Gordulič - Zakladateľ a líder show. Nesie si so sebou temnú nálepku Poštára Janka, ktorej sa už v živote nezbaví. Pracuje tiež ako scenárista a kreatívec, ale jeho vášňou je humor, podkopávanie dogiem a narúšanie pokojného spolunažívania s kresťanmi.

Jakub Gulík - Rodák z Dubnice nad Váhom, kde už vyrástlo mnoho športových hviezd, preto si Jakub povedal, že bude komik. Za čo sme radi, lebo keby sa rozhodol pre niečo iné, teraz by bol niekde v NHL, NBA, NFL, FBI, NBC... a vy by ste tak nemohli pocítiť jeho dokonalosť na pódiu.

Michael Szatmary - Vyštudovaný politológ, dlhoročný televízny spravodajca a muzikant, ktorý zistil, že stres z chudoby je lepší ako ten pracovný a preto sa radšej venuje naplno humoru a dcére.

Simona - Rodáčka zo Žiliny, ktorá skôr ako objavila čaro standupu, pričuchla mestskému divadlu, hraniu, či réžii. Potom, čo v sebe objavila mrchu alias feministku sa objavila v ČSMT až napokon zakotvila v Silných Rečiach.

Lístky si môžete v predpredaji zakúpiť v Informačnom centre Ružomberok a v pokladni kina. ONLINE PREDAJ TU

Podujatie je súčasťou Dní mesta Ružomberok 2017.
Zverejnilo Informačné centrum Ružomberok